Kontakt

Unikum AS

Besøksadresse:
Thorvald Meyers gate 7-11
0555 Oslo

Postadresse:
Postboks 2076 Grünerløkka
0505 Oslo

post@unikum.no

Telefon: 21525100

Send oss ditt spørsmål

Ansatte

Administrasjon

Bjørn Næss

Økonomiansvarlig

98249020
bjorn@unikum.no

Lars Wetterstad Orlien

Leder, Strategisk fag- og tjenesteutvikling

91633132
lars.o@unikum.no

Kitty Stensrud

Daglig leder

93245181
kitty@unikum.no

June Gran

Prosjektleder Marked

90727917
june@unikum.no

Hilde Karin Østvold Eri

Leder, Konsernutvikling

99322021
Hilde.karin@unikum.no

Martine Helen Rud

HR- og organisasjonskonsulent

99550710
Martine@unikum.no

Susana Cruz Tan

Lønnskonsulent

45872056
Susana@unikum.no

Line Melkvik Jeddi

Fagkonsulent

45872040
Line@unikum.no

HR

Martine Helen Rud

HR- og organisasjonskonsulent

99550710
Martine@unikum.no

Økonomi

Bjørn Næss

Økonomiansvarlig

98249020
bjorn@unikum.no

Eva Tveraaen

Regnskapsmedarbeider


Eva@unikum.no

Susana Cruz Tan

Lønnskonsulent

45872056
Susana@unikum.no

Strategisk fag og tjeneste utvikling

Lars Wetterstad Orlien

Leder, Strategisk fag- og tjenesteutvikling

91633132
lars.o@unikum.no

Samira Saedi

Inntaksansvarlig

45872028
samira@unikum.no

Elisabeth I Hanken Baro

Kvalitetsansvarlig

98887875
Elisabeth.hanken@unikum.no

Kathrine Bergset Haukland

Inntaksansvarlig

48950951
Kathrine@unikum.no

Fagledere

Karianne Uddemo Ask

Teamleder Jobb 1/Fagleder AFT

48897449
karianne@unikum.no

Knut Erik Strand

Fagleder VTA

40448324
Knuterik@unikum.no

UniKompetanse

Line Melkvik Jeddi

Fagkonsulent

45872040
Line@unikum.no

Åslaug Lyngset

Fagleder UniKompetanse

45872045
Aaslaug@unikum.no

Jonas Greger

Fagkonsulent

47469383
Jonas@unikum.no

Jobb + (Team 1 og Unifab)

Maren Berg Kristoffersen

Avdelingsleder

92441968
maren@unikum.no

Hans Langaas

Jobbkonsulent

45872049
hans@unikum.no

Walborg Irene Gundersen

Jobbkonsulent

94020952
walborg.irene@unikum.no

Inger Lise Wollan

Jobbkonsulent/Opplæringsansvarlig

47489371
Ingerlise@unikum.no

Marit Wester

Jobbkonsulent

47489356
Marit@unikum.no

Grete Johansen

Jobbkonsulent

45872031
Grete@unikum.no

Knut Erik Strand

Fagleder VTA

40448324
Knuterik@unikum.no

Team 1 (Kantine, Jobbfrukt, Transport, Lager, Plan)

Ane Rygh Harbak

Teamleder

47489359
ane@unikum.no

Kantine

Arne-Christian Holter

Opplæringsansvarlig

45872026
Arne-christian@unikum.no

Jobbfrukt

Oskar Bönner

Opplæringsansvarlig Jobbfrukt

45872020
Oskar@unikum.no

Odd Sletmoen

Driftskoordinator

45872048
Odd@unikum.no

Svein Robert Larsen

Opplæringsansvarlig Jobbfrukt

45872057
Sveinrobert@unikum.no

Kornelis "Kees" Van den Berg

Opplæringsansvarlig

90799812
Kornelis@unikum.no

Transport

Jostein Grønhaug

Transportansvarlig

45872024
jostein@unikum.no

Tom Syrrist Knudsen

Opplæringsansvarlig Transport

45872024
tom@unikum.no, transport@unikum.no

Lager

Kjell Sødahl

Opplæringsansvarlig

45872023
Kjell@unikum.no

Ulf Morten Aasen

Opplæringsansvarlig

40034259
Ulfmorten@unikum.no

Plan

Lilli Pedersen

Opplæringsansvarlig/Jobbkonsulent

45872039
Lilli@unikum.no

Inger Lise Wollan

Jobbkonsulent/Opplæringsansvarlig

47489371
Ingerlise@unikum.no

UniFab

Kristine Vintervold

Teamleder

45872033
kristine@unikum.no

Susanne Ramberg

Opplæringsansvarlig

45872055
Susanne@unikum.no

Kirsti Wold

Opplæringsansvarlig

45872035
Kirsti@unikum.no

Trine Lie Hanssen

Opplæringsansvarlig

45872058
Trine@unikum.no

Linn Cecilie Friis Christensen

Opplæringsansvarlig

45872041
LinnCecilie@unikum.no

Jobbutvikling

Ane Marte Stemland

Avdelingsleder JobbUtvikling

45638545
Ane-marte@unikum.no

Jobb 1

Karianne Uddemo Ask

Teamleder Jobb 1/Fagleder AFT

48897449
karianne@unikum.no

Line Baso Hovland

Jobbkonsulent, Ammerud

458250060
line.b@unikum.no

Hildegunn Bakke

Jobbkonsulent

45872054
Hildegunn@unikum.no

Tony Hallan Micaelsen

Jobbkonsulent

40031654
Tony@unikum.no

Malin Signe Stridbeck

Jobbkonsulent

48943761
Malin@unikum.no

Liv Marit Walle

Jobbkonsulent

45872042
Liv-Marit@unikum.no

Åse Nyvoll

Jobbkonsulent

48890756
Aase@unikum.no

Monica Rongve

Jobbkonsulent

47458060
Monica@unikum.no

Jobbmestring

Ann-Kristin Fredheim

Teamleder

48890746
annkristin@unikum.no

Odd-Arne Møller

Jobbspesialist

48065456
odd-arne@unikum.no

Camilla Oset

Jobbspesialist

48950949
camilla2@unikum.no

Marit Sigurdsson

Jobbspesialist

45872047
marits@unikum.no

Andreas Prestkvern

Jobbspesialist

48897451
Andreas@unikum.no

Nina Ranheim

Jobbspesialist

47476863
Nina@unikum.no

Bygdøy Kongsgård

Eirin Sture

Opplæringsansvarlig

48890747
eirin.s@unikum.no

Lilja Høgli

Gartnerassistent


lilja@unikum.no

Björn Larsson

Opplæringsansvarlig

48250060
bjorn.larsson@unikum.no

Camilla Nordgreen Storm

Opplæringsansvarlig

47489358
Camilla@unikum.no

Riikka Elina Storck

Opplæringsansvarlig

47475984
Riikka@unikum.no

Fellestjenester

Erling Magnus Nilsen

Driftsansvarlig/Opplæringsansvarlig

97518989
Erlingm@unikum.no

UniFunksjonsvurdering

Runa Oddrun Korsmo

Fagkonsulent

47977997
Runa@unikum.no

Vedlikeholdsteamet